Postovani, decko i ja vec 5 godina imamo odnose i ne koristimo zastitu, ali svaki put on na vreme izvadi penis i nakon sekund-dva ejakulira na moj stomak. Mnogo puta sam cula da devojka moze da zatrudni od predsemene tecnosti, pa me zanima da li znaci da nesto nije u redu sa nama posto ja nisam jos zatrudnela dosad?

    Odgovoreno: 08. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Ako imte redovne seksualne odnose vise od godinu dana, smatramo da postoji sanse za neki problem, proverite vas hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) i vas parner da proveri spermogram +spermokultura.