Postovani, pijem yaz pilule vec 3 godine. U zadnja 2 do 3 meseca primetila sam pojacanu maljavost po licu, po jagodicama i obrazima. Dlacice su svetle ali duge i vidiljive. Zabrinuta sam. Planiram posetu ginekologu i pregled hormona.

    Odgovoreno: 07. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vasem ginekologu i da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, prgesteron, testosteron, 67, 14, 21, dan ciklusa) , da biste dobili adekvatnu terapiju, bez panike.