Postovani, moja poslednja menstruacija se zavrsila 23-eg avgusta. Medjutim, ja sam 2-og septembra opet dobila. Nisam imala nikakve simptome, samo odjednom sam primetila da krvarim malo, dva dana je bilo malo krvi i onda svakim danom sve vise. A obicno pred svaku menstruaciju imam par dana bolove u grudima i u stomaku. Zanima me da li je to opet menstruacija i ako jeste kako je to moguce da opet u roku od deset dana dobijem, ili je u pitanju nekakvo krvarenje jer nemam simptome koji su vezani za menstruaciju? Hvala.

    Odgovoreno: 07. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vasem ginekologu i da proverite hormonski status i da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.