Postovani, imam 33 godine i nakon dugo godina i pokusavanja sam trudna (vto) . Sada sam u desetoj nedelji. Juce su mi na uz videli trecu bebu koja se ocigledno krila i doktor mi je odmah preporucio redukciju. Volela bih da mi objasnite kakvi su rizici ukoliko zadrzim sve tri bebe i koliki je rizik od pobacaja nakon redukcije. Unapred hvala

    Odgovoreno: 07. 09. 2013.
    • Poštovana,
      To treba da odluci vas lekar, medjutim moje licnu misljnje je da uz dobro odrzavanje trudnoce mozete da iznesete trudnocu do kraja.