Imala sam temperaturu i pila sam panadol 2 dana ali posto je krenulo od krajnika dobila sam i da primam penicilin, a od juce sam krenula sa novom kutijom novynetta (treci dan temperature i prvi dan penicilina) , verujem da mi ne vredi nista sada ta zastita pa da li nesto moze da se uradi? I da li cu od naredne kutije biti zasticena ako nista ni sada ne preduzimam?

    Odgovoreno: 06. 09. 2013.

Komentari na pitanje: #120027

    • Dr Rami Aburas 08. 09. 2013.

      Masno tkivo nema uticaj na antibiotike, jedino ako ste alergicni na neki antibiotik.

    • Dali je moguce da se masno tkivo iziritira antibiotikom? Bilo ja mali kruzic od kako sam pocela da pijem antibiotik poraslo je, crveno je i boli.