Interesuje me da li menstruacija moze da kasni od antibiotika imala sam terapiju nekih dvadesetak dana najpre inekcije a onda tablete i sad zavrsavam sa jos jednom vrstom tableta sve na bazi penicilina zbog gnojne angine grla i kasni mi treci dan kod ginekologa sam bila pre 17 dana na kontrolu i nista mi nije reko za trudnocu a odnos sam imala posle pregleda nekih nedelju dana pre menstruacije i sad mi kasni a planiramo i trudnocu. Volela bih da cujem vase misljenje.

    Odgovoreno: 06. 09. 2013.

Komentari na pitanje: #120018

    • Dr Rami Aburas 08. 09. 2013.

      Ako je test negativan, verovatno imate hormonski poremecaj, proverite hormonski status, bez panike.

    • Uradila sam test za trudnocu jutros i bio je negativan a ja jos uvek nisam dobila ovo je prvi put da mi kasni uvek dobijem 28 dan ili na taj dan a nikad da kasni sta moze da bude. Unapred hvala.