Molim vas da mi protumacite zavrsnu dijagnozu sa otpusne liste: videolaparascopia. Salpingectomia i. Sin. Adhaesiolysis. Deliberatio adnexorum i. Dex. Et evacuatio abscesus. Drainage cavi douglasi. Unapred zahvalna aleksandra

    Odgovoreno: 05. 09. 2013.

Komentari na pitanje: #119996

    • Postovanje, otpustena sam iz bolnice odmah sutradan nakon laparoskopske operacije. Nije me niko obisao niti mi objasnio pa me zanima sta znaci ovo na mojoj otpusnoj listi posto sam primljena zbog vanmatericne trudnoce. Operacija: laparascopio facta est salpingectomia i. Sin adhesyolisis lavage et drainage cavi douglasi. Hvala