Postovani, hitno mi treba pomoc, vodila sam ljubav sa deckom i ujednom trenutku njemu je palo, i kad sam se ja pomerila posto sam bila na njemu on je nastomaku imao belu tecnost, ja sam otisla odmah do wc i kroz mokracu sam imala neku belu tecnost, on kaze kako nije svrsio, ja sam se dosta uzbudila ali koliko znam zenska ‘‘sperma‘‘ je prozirna

    Odgovoreno: 04. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Ako su vam plodni dani umite tabletu za dan posle, ako nisu vam plodni damni samo se isperite vaginalno pod jacim mlazom vode 3-5 minuta.