Utvrdjeno mi je da imam kondilome, manifestovali su se na povrsini oko anusa i par njih u blizini usmina ali ne na sluzokozi. Odstranjeni su putem lasera. Znam da, da bi se oslobodila virusa moram da ojacam imuni sistem, i smanjim stres. Interesuje me, da li se hpv virus prenosi cak i kad nemam izrasline?

    Odgovoreno: 04. 09. 2013.

Komentari na pitanje: #119983

    • Sta podrazumevate pod terapiju, jer meni doktorka nista nje dala da pijem ili mazem, vec mi je zakazala kontrolu za dve nedelje?