Poštovani, molim vas za odgovor jer sam jako zabrinuta, imam krvarenje vec mjesec dana ne prestaje prošlog mjeseca sam imala krvarenje nakon menstruacije koje je trajalo 15 dana i proslo, ali ovaj mjesec nakon menstruacije je vec mesec dana i svo vrijeme imam to krvarenje jake braon boje nekad crvena ali vec mesec dana sad ce da dodje druga menstruacija a ja svo vrijeme krvarim bez prestanka, jako sam zabrinuta jer be znam sta je to, molim vas za pomoć: (i hvala vam puno!

    Odgovoreno: 04. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hormonski poremecaj, savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) i uz pregled posle 22 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.