Veliki pozdrav. Bila sam na ginekoloskom. Pregledu, nalaz je sledeci: desno uz ovarijum multilokularna cisticna, promjena velicine 80x62 mm sa mjestimicnim solidnim poljima (prisutna vaskularizacija) . U douglassu manja kolicina slobodne tecnosti. Molim. Vas da mi pojasnite o cemu se radi? Jako me zabrinula, rekla je da mozda nece moci laparoskopski to da se radi.

    Odgovoreno: 02. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Bez panike, cisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaja, javite se na kliniku da bi se utvrdilo da li je moguce da se operise laparaskopskim putem ili klasicnom operacijom.