Bila sam na ginekoloski pregled, i receno mi je da imam kondilome? Imala sam samo jednog partnera, kako sam mogla da dobijem kondilome, on nema nista? I da li postoji mogucnost da to nisu kondilomi da mi je koza takva? Da li moze da mi naskodi papiloma krema ako uzmem da je koristim iako mi doktorica ginekolog nije nista prepisala? Samo mi je rekla da mogu to da uklonim laserski ili talasima, da ona to radi pa mogu kod nje.

    Odgovoreno: 01. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Da postoji mogucnost da nisu kondilomi, papiloma krema nece vam skoditi.
      savetujem mvam da uradite kolopskopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com