Postovani jako sam zabrinuta mjesecnice su mi redovne i uredne al ova zadnja je bila cudna. Dosla je u ocekivano vreme ali je bila oskudna trajala je 5 dana a inace je 6-7, prva 2 dana je bilo normalno a ona tri oskudna mogla sam nosit dnevni ulosak, imala sam nezasticeni spolni odnos, 19 dana ciklusa pojavilo mi se malo sukrvice, malo ali dovoljno da me zabrine, poslije to 2 dana me je bolio lijevi jajnik i krsta, mjesecnicu trebam dobit za 5 dana ali me brine ta sukrvica nikad prije mi se do nije desilo, sta se desava, unapred hvala

    Odgovoreno: 01. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Ako vam izostane menstruacija, uradite test za trudnocu. Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate uplau grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com