Postovani, imam dva pitanja. U 21. Nedelji trudnoce sam. Prvo, koje kapi za nos smem koristiti, nos mi je jako zatvoren, nemam prostoa ni malo za disanje, a na usta ne umem da disem, nocima ne spavam, jako sam nervozna i umorna. Prehlada je u pitanju jer me boli i grlo. Ne pomaze morska voda, marisol i slicni sprejevi, ni inhalacija. . . Molim vas, pomozite. Drugo pitanje, da li je normalan bol u levoj dojci, posto sam tek u 5. Mesecu trudnoce, dva puta mi je potekla bela tecnost iz nje, ali dva dana vec me jako boli, ne smem da je dodirnem, smeeta mi i majca, i cini mi se da je bradavica i areola malo napukla i to me bas boli, imam i vene po njoj koje se vide. Pre 2 meseca sam isla na uz dojke, sve je bilo u redu. Hvala!!!!

    Odgovoreno: 01. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Sto se tice nosa, javite se dr. Specijalista uha grla i nosa, sto se tice dojke javite se vasem ginekologu da vas pregleda i da vam prepise adekvatnu terapiju, verovatno imate upalu dojke.