Vec par meseci imam slaba krvarenja, braon sekret, za vreme ovulacije. Međutim, ovaj mesec je počelo oko 12. Dana ciklusa taj braon sekret koji je trajao 3-4 dana nakon čega je počelo pravo krvarenje, malo slabije od menstrualnog. Traje vec 4 dana. U čemu je problem i da li je nešto ozbiljno? Pozdrav!

    Odgovoreno: 01. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status, takodje vam savetujwem da uradite uz pregled posle 22 dan ciklusa da biste proverili da su vam cisticni jajnici.