Postovani, danas sam bila na pregledu kod ginekologa, ustanovljeno je da imam nesto na materici ili unutar nisam bas najbolje razumela, kao neki krvni ugrusak, koji moze bili posledica menopauze, preporuceno je da to ocistie, tako su rekli, velicene je cetiri centimetara, doktor kaze da nije opasno ali i da moze biti ukoliko se to ne otkloni, pa me zanima na koji se nacin to otklanja, da li se radi anestezijom, i koliko je to opasno, bila sam zbunjena danas i nista nisam pitala doktora, pa bih vas molila da mi odgovorite i ukoliko vam je to poznato da mi malo pojasnite, za dve nedelje opet idem ali ne mogu da cekam do tad ne znajuci nista o tome. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 30. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Posto nemate dijagnozu, tesko mogu da pogodim o cemu se radi, ali u principu ako je lekar rekao da to nije strasno, i verovatno se radi pod lokalnom anastezijom.