Dobar dan, trebao bi mi savet, imam neko vreme zuckast sekret, nekad je normalan, a nekad bude kao zut. . Nemam nikakve simptome svarba, bola i slicno, miris je normalan, imam normalno odnose, i nemam bol. . . Da li treba da se brinem? Hocu da kupim irigator, i po vasem misljennju koji je najbolji? Hvala!

    Odgovoreno: 31. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, mozeite da kupite bilo koji vam odgovara, svi radi na isti princip.