Prvi seksualni odnos sam imala pre godinu i tri meseca, i nakon tog prvog odnosa sam imala jaku upalu besike, bolove u desnom bubregu pila antibiotike i proslo. I mislim da mi se od tada nakon svakog odnosa u urinu pojavi eserihija. (ne koristimo kondom) hocu li ikad prestati da imam ovaj problem? Ili je to ipak vise vezano za bubrege? (izvinjavam se, ne znam da li sam na pravom mestu postavila pitanje)

    Odgovoreno: 30. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #119838