Postovana, imala sam 22. 6. I 28. 6. Zasticen odnos, 18. 7. Sam dobila menstruaciju i trajala je 4-5 dana. U augustu sam trebala dobiti 16. 8. A danas je 29. 8. I jos uvijek nisam. Zabrinuta sam jer mi nikad nije kasnila menstruacija vise od 5 dana. Od dana kada sam trebala dobiti menstruaciju, tj. Od 16. 8. Ja imam pojacano bijelo pranje. Uradila sam i test za trudnocu koji se pokazao negativnim. Da li da mislim da sam u drugom stanju ili da ce mi menstruacija doci za koji dan? Hvala.

    Odgovoreno: 30. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Niste trudni, ako ne dobijate menstruaciju za koji dan, javite se vasem ginekologu da vas pregleda i eventualno da proverite hormonski status.