Poštovani, imam problem sa eserihiom coli u vaginalnom i cervikalnom brisu, doktor mi je prepisao terapiju amoksiclav 2x 10 dana i kanesten kremu 3 dana vaginalno. Pored toga, koristim i kontrolok pošto imam jako osetljiv želudac. Da li je terapija u redu, i da li kontrolok smeta antibiotiku pri delovanju. Hvala u napred!

    Odgovoreno: 30. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Dobra vam terapija, sto se tice kontrolok-a on ne smeta antibiotskoj terapiji, ali pokusajte da pijete prvo antibiotik a posle 1 sat da ga pijete.