Postovani, radila sam vaginalni bris i cervikalni i rezultati su sledeci: enterococcus spp. U vb veliki broj u cb mali broj? Zanimam me kako se ova bakterija dobija posto nikakve simptome nisam osecala? Imam stalnog partnera, da li i on treba da se testira? Koliko je opasno? Pozdrav!

    Odgovoreno: 30. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Infekcija kao svaka infekcija, vodite racuna o licnoj higeni, pranje posle velike nuzde, ako vas partner nema smetnje ne treba mu terapija.