Postovani, imam 40 godina, prva trudnoca, u 6 nedelji racunaj. Od zadnje menstr. Pila sam uvin caj 2-2. 5 l dnevno i tako 4 dana popila 100 g, posle cujem da se ne sme piti u trudnoci, da li sam ostetila plod i da li se to moze videti na uz i testovima, sada sam u 9 nedelji, hvala

    Odgovoreno: 29. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Bez panike, uvin caj je mesavina u kojoj pored uve ima i nekoliko drugih biljaka. Moze da se pije i u trudnoci kod urinarnih infekcija, ali bez preterivanja.