Postovanje, moje pitanje glasi dal postoji mogucnost da ostanem u drugom stanju jer sam dan poslije menstrualnog ciklusa imala odnos sa partnerom i on je svrsio u mene, znaci nisam koristila nikad prije neke kontracepcijske tablete niti bilo sto, to nam se desilo slucajno a da nisam vam navela da cesto imam problema sa upalama mokracnih kanala i cesto mi se jave neke bakterije u mokraci 15. 8 sam bila kod ljekara i rekao mi je da imam jaku upalu i dao mi neke antibiotike da ispijem pod nazivom cefalexin i rekao da se dodjem ponovo cim ispijem te antibiotike da vide dal se stanje popravilo ili ne, iskreno ja nebi rekla da se popravilo jer me vec 3 dana boli dodji dio stomaka, tacnije receno boli me desni jajnik. . . . Molim vase misljenje o tome i sta bi mi vi preporucili za te ceste upale

    Odgovoreno: 29. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Retko da se zatrudni odmah posle menstruacije, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginanim brisevima da bistebproverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com