Imam 30 godina, i u braku sam 8 meseci. Moj suprug i ja zelimo da imamo decu, ali jos uvek nam to nije poslo za rukom. Posto je moj ciklus neredovan vec od prvog dana ja ne mogu da izracunam svoje plodne dane. Recite mi da li neredovan ciklus utice na oplodnju i kako izracunam kada su mi plodni dani u mesecu. . . ? Unapred hvala. . .

    Odgovoreno: 29. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Da neuredni ciklusi ometaju trudnocu, normalan ciklus je na 28 dana, savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) .