Imam problem, ustvari i ne znam da li ga imam. Menstroacija mi je pocela 15 avgusta, jako neuobicajeno sa pojavom cudnog belog pranja (jake braon boje) . Nakon toga je trajala 6 dana, a onda se pojavilo belo pranje normalne svetlo braon boje i jos uvek traje (do danas vec 7 dana) , sto nije uobicajeno u mom slucaju. Moje pitanje je da li je to u redu ili je neophodna poseta ginekologu. Unapred zahvalna jelena.

    Odgovoreno: 29. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com