Imala sam spontani pobacaj (missed abortus) u desetoj nedelji, uradjena mi je revizija 23 avgusta, za 7-10 dana trebam na kontrolu. Krvarila sam malo jace istog dana kada mi je uradjena intervencija, naredna dva dana se krvarenje smanjilo da bi, nakon pojave bola u ledjima u predelu karlice, krvarenje se pojacalo i bilo svetlo crvene boje. Od terapije pijem panklav tri puta dnevno pet dana. Interesuje me da li je normalno da osecam bol u ledjima i to pojacavanje odnosno smanjivanje krvarenja i da li je potrebno da se javim ginekologu ranije. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 27. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Trebalo je da dobijate kapi methylergobrevil, da bi se materica vratila u normalu, ako ne stane krvarenje za 2 dana javite se ginekologu, bez panike, desava se.