Postovani. Menstruaciju sam imala 21. 05. I izostala je sve do 16. 07. Kad sam posjetila svog ginekologa i dobila dabroston tbl koje sam pocela piti istu noc i odmah sam sutra dobila, ali u znatno manjem obimu nego prije. Svih 7 dana dok sam pila dabroston imala sam jedva primjetno krvarenje. Inace mi je ciklus neuredan, nikad ne znam kad cu dobiti. Sada je 26. 08. , dakle 41. Dan od jedva primjetnog krvarenja i sa mi se pojavilo isto jako slabo krvarenje i blage grceve, a inace su mi bolovi kod menstruacije neizdrzivi. Kod ginekologa mi je dat termin tek u 10. Mj. Postoji li mogucnost trudnoce? Citala sam da je moguce imati slabo krvarenje i blage grceve pri usadjivanju oplodjene jajne stanice u maternicu.

    Odgovoreno: 27. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Uradite test za trudnocu, ako je negativan, savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) , takodje da uradite uz pregled da biste proverili da li su vam cisticni jajnici.