Postovani doktore imam jednu dilemu posto krvarim od 3. Jula2013 pa je sve to trajalo do danas a sutra 28. 08. 2013 imam zakazanu eksplorativnu kiretazu da li bi trebala otici na nju ili ne ustvari da li lekar moze da je uradi ako krvarenje stane da se ne bi ponovo dogodili isto, posto isto sam krvarila u maju ali samo mesec dana

    Odgovoreno: 27. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vasem ginekologu, nece omaetati da vam uradi explorativnu kiretazu ako ne krvariti, ginekolog ce proceniti sta treba uraditi.