Postovani, tokom odnosa je doslo do pucanja kondoma i ejakulat je zavrsio u meni. Popila sam escapelle u roku od sat vremena nakon toga, ali sam prethodno vece stavila vaginaletu kantariona. Procitala sam u uputstvu za pilulu da biljni lekovi koji sadrze kantarion mogu spreciti dejstvo pilule. Da li to vazi i za ovaj moj slucaj? U svakom slucaju obraticu se sto pre svom ginekologu. Srdacan pozdrav.

    Odgovoreno: 27. 08. 2013.

Komentari na pitanje: #119745

    • Rami Aburas 09. 01. 2014.

      Vaginalete kantarion vaginalete ne bi trebalo da imaju uticaj na escapelle tablete.

    • Vaginalete kantariona dva dana prije spornog odnosa + plodni dan i popijena escapelle tableta nakon tri sata od spornog odnosa, ima li razloga za brigu? Kondom je skliznuo i sadržaj je ostao u njemu, međutim nismo sigurni da baš ništa nije ostalo u meni. . .