Postovani, poslednji put sam imala menstruaciju 5og avgusta, a nezasticeni odnos 16og. Nakon njega sam popila pilulu za dan posle. Medjutim, pojavilo mi se krvarenje koje traje vec cetiri dana, nedelju dana posto sam popila pilulu i 10ak dana od ocekivane menstruacije. Zabrinuta sam jer ne znam da li je ovo menstruacija ili krvarenje uzrokovano pilulom (cula sam da se to cesto desava) , a i nikada ranije nisam dobijala menstruaciju ovoliko ranije. Inace imam sve simptome kao i inace kada treba da dobijem- bol u donjem stomaku i jajnicima, akne, nadutost, dijareja. . Samo nije toliko obilno kao inace. Da li da to racunam kao menstruaciju? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 26. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Krvarenje koje ste imali je posledica uzimanje pilule, pa je smatrajte da je menstruacija, ali ne mojte da imate odnose bez zastite do sledece menstruacije.