Postovani, pila sam 4 godine pilule yaz, pre 2 meseca mi je radjena biopsija i tada sam prestala da ih pijem, tacnije poslednju menstruaciju dobila sam 15. 07. Sada mi menstruacija kasni vec deset dana? Da li je to normalno? Pozdrav!

    Odgovoreno: 26. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Uradite test za trudnocu, ako je negativan, uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) da bi ste proverili da li imate hormonski poremecaj.