Vec 3 godine pokusavamo da dobijemo bebu. . . Medjutim ne ide. . . Sto se analiza tice sve smo odradili i sve je u najboljem redu. . . Jedino sto me zabrinjava je materica. . . Mozete li malo da mi pojasnite rezultat? Endometrijum odgovara fazi ciklusa, pokazuje znake razdvajanja u fundusu-naznaceni rogovi? Da li to moze biti problem koji osporava trudnocu? Hvala vam unapred na razumevanju. . .

    Odgovoreno: 25. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam sda uradite hsg pregled (histerosalpingografija) . Takodje vam savetujem da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) i kolposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.