11. 12. 2012. Porodila sam se carskim rezom. Mensturaciju sam dobila 23. 02. 2013 i od tada je jako neredovna, desilo se jednom i dva puta mesecno. Ovaj mesec mi je umesto menstruacije koju ocekujem kao da kazem zadnji rok 23eg pojavio se braon sekret sa malo sveze krvi. Pre toga sam imala sirasti beli sekret i svrab koji se javlja i sad. Dojim bebu, a tokom odnosa muz nijednom nije zavrsio u meni. Da li postoji i kolika je sansa da sam trudna?

    Odgovoreno: 25. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Uradite test za trudnocu, ako je negativan onda proverite hormonski status, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com