Postovanje imam blazu nelagodu u malom stomaku i manju kolicinu sekreta bjel-gumiran kako bi rekla, sekret me malo svrbi. Koristila sam canesten vaginolete al ne osjecam da mi je od njih bolje. Nemam sex tj partnera. Molim vas koje vaginolete da koristim da mi ovo prode, zvala sam i svog ginekologa al trenutno van tuzle a ne mogu vise da ovo trpim. Molim vassss hvala

    Odgovoreno: 25. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com