Postovani, u toku i nakon seksualnog odnosa dolazi do oticanja usmina, vaginalnog otvora i cesto cele regije. Nije prejako ali dovoljno veliko da moram da lezim neko vreme. Otok se uglavnom povuce za oko sat vremena ili malo vise. Osim otoka pojavljuje se i kuglica velicine graska recimo s desne donje strane usmina, ne boli ali je malo osetljivo na dodir. I ona se povuce zajedno sa otokom. Ovi simptomi se desavaju bez obzira na intenzitet i trajanje odnosa kao i na to da li je odnos sa zastitom ili bez. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 24. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com