Interseju je ako trudnica nosi blizance nastala vjestackom oplodnjom i u 14 nedelji se ispostavi da jedna od beba se ne razvija pravilno da li je moguce iyvrsiti abortus tog jednog ploda a da se ne ne narusi stanje ovog drugog zdravog ploda. Molim za hitan odgovor. Unaprijed zahvalan

    Odgovoreno: 23. 08. 2013.
    • Poštovani,
      Zavisi nasta ste mislili kad ste rekli da se nerazvija pravilno plod, nije preporucljivo uraditi abortus jer postoji veliki rizik da se povredi drugi plod. Sacekajte jos 2-3 nedelje pa ponovite pregled i tada se konsultujte sa vasim ginekologom.