Postovani, ima tri mjeseca od kada sam se porodila i moje dijete doji. Zanima me da li i koje kontracepcijsko sredstvo smijem da koristim? Molim vas da mi navedete koje pilule mogu da koristim i postoje li ne zeljena dejstva u koliko ih iskoristim samo jedan put? Postoji li mogucnost da uzimanjem tih pilula naskodim mom djetetu ili da ostanem bez mlijeka?

    Odgovoreno: 21. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Kada se oralni kontraceptivi uzimaju uz dojenje, može doći do smanjenja količine mleka, zato vam savetujem da se javite vasem ginekologu da vas pregleda i da vam odredi odgovarajucu terapiju, obzirim da dojite dete samo 3 meseca, savetujem vam stavite spiralu.