Postovani dr, nakon odnosa pojavio mi se sekret braon boje bez neprijatnog mirisa, bistar, a menstruaciju treba da dobijem tek za nekih 15dana. Odnos je bio nezasticen i nikad mi se ranije nije desilo nista slicno. Takodje, imam i bol u donjem dijelu stomaka. Da li ima razloga za brigu i koja je moguca dijagnoza? Hvala! Srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 21. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com