Pozdrav! Imam pitanje u vezi sa kondilomima/hpv-om. Naime, da li postoji mogucnost inficiranja ovim virusom putem odnosa, ukoliko partner nema vidljivih simptoma, tj. Nema kondiloma? Da li je potrebno testiranje na hpv ukoliko nema kondiloma? Da li hpv moze da se leci ako nema kondiloma (osim jacanja imuniteta) , tj. Da li uopste postoji potreba za nekakvim lecenjem ili tretmanom ako nema fizicke manifestacije virusa? Hvala

    Odgovoreno: 21. 08. 2013.

Komentari na pitanje: #119550

    • Simptomi hpv-a su kondilomi, bez kondiloma virus ne moze da se prenese? Hvala