Imam problem sa kandidom i posto sam bila bolesna i popila brdo antibiotika, otisla sam preventivno kod ginekologai on mi je preposao i neo-penatran i to po dozi 2x1, dok sam u upustvu procitala da se koristi sedam dana jedna dnevno, da li je to ok?

    Odgovoreno: 20. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Dobra vam je terapija, ali vam savetujem da uradite kolposkopski pregled zajedno sa cevikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #119495

    • To sam radila pre tri meseca, ali sve jedno mi je doktor vec zakazao kolposkopski pregled kad zavrsim sa neo-penatron-om, a briseve mi je uzeo taj dan kad sam bila kod njega i odradio mi je ginekoloski pregled, sve je bilo ok sem male koncetracije kandide.