Imam rednovno menstruaciju, ali ovog puta imala sam samo jedan dan i to je bilo prvo dve kapljice ciste krvi, a kasnije u toku dana samo braon, skoro crni, trag na gacicama (to mi je uobicajeno poslednjih 2 dana normalne menstruacije) nakon toga nista. . Samo bas pojacani sekret. . Vase misljenje, sta bi moglo da bude?

    Odgovoreno: 19. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Uradite test za trudnocu, ako je negativan, onda proverite hormonski status (fsh, lh, estradiokl, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) .