Postovani, imala sam nezasticeni odnos u toku ovulacije, pre nedelju dana s tim sto nije doslo do unutrasnje ejakulacije, ali je moguce da je presemena tecnost izlucena u toku penetracije. Sada imam gljivice, i ne znam da li je moglo doci do trudnoce, odnosno sta bih sada i da li bih smela smela da koristim nesto od lekova tj. Vaginaleta za gljivice. Hvala

    Odgovoreno: 19. 08. 2013.

Komentari na pitanje: #119467

    • Mislim da se nismo razumeli. Jasno mi je, naravno, da gljivice nemaju veze sa trudnocom. Pitanje je: ukoliko sam slucajno trudna da li smem da koristim i koje vaginalete za glivice, posto je sada isuvise rano da za bilo kakav test na trudnocu?