Postovanje, jako sam zabrinuta pa sam potrazila pomoc i odgovor od vas dok ne dodjem na red kod ginekologa na pregled. Iz vagine mi stalno curi sekret tacnije nije to obican sekret nego mnogo je tecniji ko mleko malo blaze boje. To mi se vec dogadja ima 15 ili vise dana ali zbog straha i nade da ce prestati nisam isla ginekologu. Prva dva dana kad mi je curio javljala su se neke grudvice sitne bele i svrabez pa sam se tih dana tusirala cesto i to me je prestalo i nastavilo samo da curi belicasta voda ko mleko, stalno curi nekoliko puta na dan. Mislila sam da ce prestati ali zabrinula sam se zbog toga sto sam stavljala kapsule koje sam dobila od ginekologa kada mi je menstruacija kasnila, htela sam da ubrzam menstruaciju da dobijem sada posto trabam ici na more da ne bi tada imala, stavila sam tu jednu kapsulu i nisam dobila menstruaciju pa sam se zbog toga zabrinula. Da nisam pokupila bolest neku? A inace mi je 32 dan od menstruacije. . . Molim vas sto pre da mi odgovorite da se smirim. . . Pozdrav

    Odgovoreno: 19. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vasem ginekologu i da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) , da biste dobili adekvatnu terapiju.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com