Poštovani doktore, u osmom sam mesecu trudnoce, vec dva-tri dana imam pojačan sekret, svrab i peckanje u predelu vagine. Moj ginekolog se trenutno nalazi na godišnjem odmoru i nisam u mogućnosti da odem na pregled iz tog razloga. U prva tri meseca trudnoće za isti problem sam dobila vaginalete polygynax, pa me zanima da li smem i sada da ih koristim? Imam jos jednu nedoumicu, na poslednjem ultrazvuku pre nedelju dana bpd-85, abd-82, ng (amenoreja) -32+2, plodova voda-64. Da li su ovi pokazatelji normalni za osmi mesec trudnoće? I šta znači kada je posteljica na zadnjem zidu? Ovo mi je prva trudnoća i zbog toga imam brojna pitanja. Unapred hvala. . .

    Odgovoreno: 19. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Koliko vidim normalan nalaz za 8 mesec trudnoce, javite se ginekologu koji zamenjuje vas ginekolog da vam prepise adekvatnu terapiju.