Postovani imam pitanje, u 6 mjesecu 2011 godine sam rodila prirodnim putem trudnoca protkela normalno, u oktobru 2012 ostala sam ponovo trudna ali 3. 12. 2012 nije blo otkucaja srca i doktor mi je radio kirtrazu jer je bila besplodna trudnca, pila sma yazz 2 mjeseca. U mjesecu aprilu 2013 godine ponovo sam zatrudnila, medjutim 22. 05. 2013 imala sma spontani, i od tada pijem yazz. Doktor mi je rekao da moramo sacekati barem 4 mjeseca i da tada uz neke tablete pokusam zatrudnjeti. . . Da li mislite vi da su te tablete potrebne ili mogu pokusati i bez njih? Hvala

    Odgovoreno: 19. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Razlicite su prakse, ali po mojoj praksi savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa, i prolactin samo 14 dan ciklusa) .