Postovani, u junu mesecu ja i moj partner smo imali neku vrstu odnosa, s tim sto sam ja jos uvek nevina, mi smo se dodirivali polnim organima, ali partner nijednog trenutka nije usao u vaginu, i posle je bilo ejakulacije ali na gacicama mojim, ja sam bila obucena kada je doslo do ejakulacije. Posle toga sam dobila mesnstruaciju 3. 07, ali je bila oskudnija, stomak me nije boleo kao inace, i trajala je cetiri dana inace traje sedam dana. Sledecu menstruaciju nisam dobila, a trebalo je 1. 2 avgusta ali je nije bilo do dan danas, otisla sam kod ginekologa, radila ultrzvuk i rezultati su sledeci: uterus avf duzine 66. 0i ap 39. 1, enden 13. 3 i trens 14. 2, desni jajnik 27. 5*14. 1, levi jajnik 32. 0*19. 7, da li mozete da mi protumacite ovaj nalaz? Inace doktorka mi je rekla da ili cu da dobijem ili sam trudna, a sobzirom kada je bio taj odnos recite mi da sam trudna da li bi se do sada jasno video fetus? Molim vas odgovorite mi sto pre, unapred zahvalna. .

    Odgovoreno: 17. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Ako niste imali odnose posle tog odnosa u junu, onda niste trudni, po uz nalaz imate cisticne jajnike koji su posledica hormonskog poremecaja, savetujem vam da proverite hormonski status.