Imala sam nezasticen odnos i 29. 7. I iako nije ejakulirao u mene, popila sam pilulu za dan posle 26 sati nakon odnosa. Nakon pet dana imala sam krvarenje za koje mislim da je izazvano pipulom jer je bilo manje obilno i trajalo je krace nego uobicajna menstruacija. Poslednju menstruaciju sam imala 11. 7. I jos uvek nisam dobila. Cula sam da pilula moze izazvati kasnjenje menstruacije 7-10 dana ali brinem se jer ne osecam nikakve naznake da cu uskoro dobiti. Da li imam razlog za zabrinutost i da li bi trebalo da posetim ginekologa? Hvala unapred

    Odgovoreno: 17. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Ono krvarenje koje ste dobili 5 dana nakon tablete za dan posle, smatrajte da je menstruacija, i odatle racunajte za sledecu menstruaciju.