Nemam ciklus od aprila, od prvog dana je neredovan zanima me dali zbog toga ne ostajem trudna vec pet meseci?. . . Rezultat poslednjeg ultrazvuka je sledeci uterus u avf-u53*31*41mm, endometrijum 4mm. Oba jajnika u celini uvecana, policicsticnog izgleda dimenzija desni 53*30mm levi 48*27mm uz levi jajnik manji trag slobodne tecnosti 13mm.

    Odgovoreno: 16. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vam izazove menstruaciju, zatim da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa, i prolactin samo 14 dan ciklusa) .