Dobar dan, imam34 godine i cerkicu od 11 god. Moje pitanje vama je sledece. . . . . Dali je moguce da kada dolaze plodni dani postoji mogucnost da u abdomenu osetim par dana blage ili malo jace bolove. . . . Moji menstrualni ciklusi su uredni i desavaju se na 28 ili 30 dana kako je moguce da saznam kada pocinju moji plodni dani i dokle oni traju. . . . . Unapred vam se zahvaljujem i nadam vasem odgovoru

    Odgovoreno: 16. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Simptomi su razliciti od zene do zene ali najizrazenije je kad zena oseti pojacanu vlaznost, jacu zelju za seksom, uglavnom to se desava izmedju 12-14 dan ciklusa.