Poštovani, da li biste mi mogli reći značenje sledećeg patološko-histološkog nalaza: mikroskopski nalaz: dg: papilloma patohistološka dijagnoza: neoplasma genitaliorum femininorum d39 i ako mi možete još reći kakav bi trebao da bude tok lečenja za navedenu dijagnozu? Samo još da napomenem, da mi je urađena operacija kojom je izraslina uklonjena. Pa me zanima, šta me još očekuje u daljem lečenju. Unapred hvala na odgovoru. S' poštovanjem

    Odgovoreno: 15. 08. 2013.
    • Poštovana,
      To su beningne srasline zenskih genitalnih organa, kazete da je urađena operacija kojom je izraslina uklonjena, sigurno da je vas lekar prepisao preventivno antibiotsku terapiju. Nista ne traba, samo se javite na kontrolu.